Ubytování - Kouty nad Desnou

popis chaty ceník popis cesty fotogalerie virtuální prohlídka videonávody provozní řád

Chata se nachází 300 metrů od Ski areálu Kouty, vedle Apartmánového domu Pasťák. Objekt leží nedaleko silnice, je dobře dostupný i v zimním obdobíNádraží je vzdáleno cca 200 metrů. Celková kapacita je 16 míst (14 lůžek, 2 vysouvací lůžka, přistýlka na podestě). Okolí chalupy je zatravněná plocha cca 1000 m2, která volně přechází v louku. Zde najdete dětské hřiště v rytířském stylu s lanovou stěnou, skluzavkou, pískovištěm a posezením, , dalekohledem, domeček na hraní, , trampolína (3m), kousek od objektu dále atraktivní hřiště s prolézačkami, houpačkou, formulí a jinými atrakcemi. Na zahradě si užijete také bazén (4m), lehátka, posezení, ohniště a gril. V letním období mají naši hosté možnost posezení nejen pod krytou verandou, ale i na zahradě. Také máte možnost opékat a grilovat u velkého ohniště, grilu. Dětská zóna je opět v bezprostřední blízkosti kryté terasy s posezením, kde můžete na své ratolesti dohlížet.

Váš relax jistě znásobí naše nová SAUNA ZÓNA, kde najdete saunu, odpočívárnu a ochlazovací káď, lehátka. Nová zóna je v klidné části zahrady s krásným výhledem na pasoucí se bílé krávy a zasněžené kopce či rozkvetlé louky. Hosté mohou využít jednoduše elektrická kamna, kdy se nemusíte o nic starat. Pro milovníky saunování při vytápění ohněm. Ochladit se můžete v ochlazovací kádi s obsahem 700 litrů vody. Pokud mrzne, ochladíte se přímo ve sněhu (káď není dostupná). Pro dokreslení atmosféry v odpočívárně vyzkoušíte lehátka a elektrický krb, vše za doprovodu hudby a příjemného osvětlení. Velmi brzy se k našemu vybavení připojí i ochlazovací džber. V traktu sauny, který ještě na jaře projde dalšími změnami a zdokolaneními budete relaxovat absolutně nerušeni. Více informací o celém saunovém traktu získáte na buttonu SAUNA

atrakce

Vstup do budovy je přes prosklenou terasu, která slouží na uložení obuvi. V přízemí se nachází společenská místnost s posezením a jídelní koutem. Hosté mohou využít vybavenou kuchyň. Kuchyně a jídelní část je propojena, na ní navazuje společenská místnost určena především pro děti. Zde je fotbálek, prostor pro hraní a sedací souprava s televizí. V knihovničce naleznete hračky pro děti, knížky, společenské hry. V této části domu se nachází rovněž společné sociální zařízení (s rozdělením na muže a ženy), umývárna a toalety. V patře je odpočinková zóna s televizí a rozkládacím gaučem, jsou zde 4 pokoje pro 4 osoby a koupelna s WC.