Ubytování - Kouty nad Desnou

popis chaty kompletní ceník popis cesty fotogalerie virtuální prohlídka provozní řád, podmínky

Objekt je situován na kraji lesa na samotě a nachází se v bezprostřední blízkosti sjezdovky (cca 30 m). Chata je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytováním pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor.


Kompletni cenik

Okolí chaty je zatravněná plocha cca 700 m² přecházející v les. Přímo u chaty se nachází bazén (3m), pískoviště, dětské hřiště,trampolína a ohniště. Dětské hřiště je vybaveno provazovou a lezeckou stěnou, skluzavkou a houpačkou. Parkování v létě přímo u objektu až pro osm aut. V zimě parkování cca 150 metrů od objektu u cesty.

V 1. Patře se nachází 2 x společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, sedací soupravou a TV a velkou koupelnou. V patře je 6 samostatných ložnic a 2 x WC. Chata je průchozí a na obou stranách se nachází terasa s posezením. V přízemí se nachází napravo čtyřlůžkový apartmán (předsíň, společenská místnost s rozkládacím gaučem, ložnice a kouplena s WC) a nalevo sauna s příslušenstvím.

Do sauny se vchází z uzamykatelné předsíně, která se dá využít na uložení lyží a kol. Další dveře vedou do prostoru sauny. Jsou zde lehátka do odpočívarny,sauna s jednoduchým ovládáním a dva sprchové kouty.