Ubytování - Kouty nad Desnou

popis chaty ceník popis cesty fotogalerie virtuální prohlídka provozní řád, podmínky

Objekt je situován na kraji lesa na samotě. Chata je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytováním pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor.


Okolí chaty je zatravněná plocha cca 700 m² přecházející v les. Přímo u chaty se nachází bazén (4m), pískoviště, dětské hřiště,trampolína, stolní tenis a ohniště. Dětské hřiště je vybaveno provazovou a lezeckou stěnou, skluzavkou a houpačkou. Parkování v létě přímo u objektu až pro osm aut. V zimě parkování cca 150 metrů od objektu u cesty.

V 1. Patře se nachází 2 x společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, sedací soupravou a TV a velkou koupelnou. V patře je 6 samostatných ložnic a 2 x WC. Chata je průchozí a na obou stranách se nachází terasa s posezením. V přízemí se nachází napravo čtyřlůžkový apartmán (předsíň, společenská místnost s rozkládacím gaučem, ložnice a kouplena s WC) a nalevo sauna s příslušenstvím.

Do sauny se vchází z uzamykatelné předsíně, která se dá využít na uložení lyží a kol. Další dveře vedou do prostoru sauny. Jsou zde lehátka do odpočívarny,sauna s jednoduchým ovládáním a dva sprchové kouty.