Ubytování - Kouty nad Desnou

popis apartmánů ceník pronájem celého objektu fotogalerie virtuální prohlídka provozní řád, podmínky

Apartmánový dům s celoroční interiérovou hernou a společenskou místností. Dům pronajímáme buď jako samostatné apartmány, kdy společné prostory sdílíte s ostatními hosty. Pokud si ovšem dům pronajmete celý, jsou všechny prostory zcela k Vašemu užívání, ke společneské místnosti Vám přichystáme i přilehlou kuchyňku, kde najdete trouchu, lednici, myčku, mikrovlnku, varnou desku a dřez. V případě pronájmu celého domu užíváte výhradně i prostory zahrady a ze společenské místnosti je možno vycházet přímo ke krytému venkovnímu posezení.

APARTMÁNY v apartmánovém domě Pasťák se nachází 8 apartmánů o rozloze 50-70m2. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, společenskou místnost s jídelnou, připojení na internet zdarma a televizor. Kuchyně jsou vybaveny varnou deskou, digestoří, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nádobím, a základním příslušenstvím k vaření.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST je umístěna hned vedle herny, můžete tedy na své děti jednoduše dohlížet. Ve společenské místnosti můžete trávit společné chvíle s ostatními přáteli, jsou zde společenské hry. Atmosféru zpříjemní elektrický krb a TV. Pokud si pronajímáte celý dům, máte k užívání i kuchyňku a průchod ze společenské místnosti ke krytému posezení.

HERNA nabízí profesionální certifikované hřiště s prolézačkami, skluzavkou a bazénkem s balónky. Herna je k užívání hostům apartmánového domu zdarma. Děti si také pohrají v kuchyňce,, mohou malovat na tabuli. Herna je vybavená hračkami pro děti.

SPOLEČNÁ CHODBA zde hosté mohou zapůjčit knihu v naší knihovně, zakoupit kávu v kávomatu či občerstvení v automatu.

atrakce

ZAHRADA o výměře 1000 m2 je obklopena zahradními tújemi a dalšími stromy, které izolují zahradu od okolí.. K dispozici je dětské hřiště ve tvaru pirátské lodě s lanovou stěnou, skluzavkou, pískovištěm a posezením, kormidlem, dalekohledem, domeček na hraní, kolotoč, trampolína (3m), pískoviště, u objektu dále atraktivní hřiště s prolézačkami, houpačkou, formulí a jinými atrakcemi. Na zahradě si užijete také bazén (4m), lehátka, v létě kryté posezení, ohniště a gril.

DOSTUPNOST Parkování přímo u objektu pro 6 aut ( parkování nelze garantovat). Odstavné parkoviště je cca 100 metrů od objektu pro dalších cca 20 aut. Autobusová zastávka před domem, vlakem jednoduše na výlet do Loučné či Losin (zasávka cca 200 m). Obchod 5 km. Pivnice za domem 50 m, restaurace a bowling v areálu Kouty 350 m.