Ubytování - Kouty nad Desnou

popis apartmánů kompletní ceník popis cesty fotogalerie video provozní řád, podmínky

Apartmány jsou situovány u skiareálu Větrný Vrch s panoramatickým výhledem na vrchol Kralického Sněžníku. Celý komplex je rozdělen na dvě budovy, které jsou spojeny společným suterénem s podzemními garážemi, kde jsou také k dispozici kóje na kola. K dispozici jsou apartmány pro čtyři osoby. Autobusová zastávka je vzdálena 400 metrů. Parkování přímo u objektu v létě i zimě. Zelená střecha garáží tvoří travnatou plochu ideální pro petanque či jiné letní aktivity.

kompletní ceník

Každý apartmán má samostatný vchod do vlastní prostorné chodby s věšákem a botníkem. Z chodby se vchází do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Dále se v obývacím pokoji nachází jídelní stůl se židlemi, ocelová rozkládací pohovka pro dvě osoby, televizor.

Kuchyň je kompletně zařízená (varná deska, varná konvice, digestoř, mikrovlná trouba, kompletní nádobí a příbory) Topení je řešeno elektřinou. V objektu je k dispozici sauna. V koupelně je k dispozici vana, wc a umyvadlo.

Dva apartmány mají další obytnou místnost s postelemi pro dvě osoby a ve třetím jsou postele přímo v prostoru většího obývacího pokoje.

Z každého apartmánu lze vyjít na zastřešenou verandu a z ní na další prostor vhodný zejména k letnímu posezení cca 30 m²